Revolut má pobočku v Česku, v Evropě překonal hranici 3 milionů uživatelů

1
Revolut má pobočku v Česku, v Evropě překonal hranici 3 milionů uživatelů
  • Pražkou pobočku Revolutu bude řídit David Pavliska
  • Revolut dále přibližuje své služby českému trhu, po květnovém přímém nabíjení v korunách nyní plánuje zavést také účty s českými IBAN kódy

V aplikaci Revolut si může každý během 60 vteřin založit běžný účet, platit v zahraničí ve více jak 150 měnách bez poplatků, na svém Revolut účtu disponovat a směňovat 25 měn a posílat domácí i zahraniční platby za aktuální mezibankovní kurzy. Díky těmto výhodám se stala služba extrémně populární a jen v Evropě ji využívá přes 3 miliony uživatelů.

V květnu letošního roku zavedl Revolut přímé nabíjení v českých korunách, a oficiálně tak vstoupil na tuzemský trh. Fintech startup z Velké Británie si velmi rychle získal oblibu a po několika měsících má v Česku silnou komunitu s více než 40 tisíci klientů. Jejich počet přitom stále roste, denně o více než sto nových klientů.

To však znamená, že většina Čechů stále platí vysoké bankovní poplatky a zejména při cestách a platbách do zahraničí zbytečně přichází o své peníze. Revolut nabízí skvělou alternativu v podobě levnějších služeb a lepšího zákaznického servisu. Klienty láká na nulové skryté poplatky, přehledné a jasné smlouvy a zejména na převody měn na základě momentálního, středového mezibankovního kurzu. Ten je oproti běžně nabízeným kurzům výrazně výhodnější. Nyní navíc Revolut plánuje zavést také účty s českými IBAN kódy.

Revolut zároveň v Praze otevírá pobočku. Aktivity Revolutu v Česku bude nově řídit David Pavliska. Jedním z jeho cílů bude hledat partnery, kteří sdílí misi Revolutu – vrátit lidem kontrolu nad jejich financemi. „Tento týden jsme v Evropě dosáhli velkého milníku 3 milionů uživatelů. Ti všichni se zbavili poplatků za transakce v cizích měnách. V některých zemích nám přibývá tisíc zákazníků denně a například na Maltě už obsluhujeme 10 % veškeré populace. Proč by zrovna Češi měli nadále platit vysoké poplatky, když Revolut nabízí směňování za které není potřeba platit? Jsem rád, že nám toto poselství bude v roli Manažera pro Česko pomáhat šířit právě David Pavliska,” uvedl Andrius Biceika, obchodní ředitel Revolutu.

„Revolut je nejrychleji rostoucí fintech projekt v Evropě, dnes už expanduje i do USA a Asie. Je mi opravdu velkou ctí, že se stávám součástí mezinárodního týmu talentů a mohu projekt v ČR vést. Těším se na komunikaci s místní komunitou i na spolupráci s brand ambasadory, médii a potenciálními obchodními partnery. Každý trh je jiný a já chci českým klientům zaručit uživatelskou zkušenost, která bude odpovídat jejich skutečným potřebám. Mým cílem je skrze Revolut pozvednout správu financí Čechů na novou úroveň,” shrnuje David Pavliska, nově jmenovaný manažer Revolutu v České Republice.

Zároveň s otevřením pobočky v Česku začíná běžet speciální nabídka. Až do 30. listopadu 2018 si mohou čeští zákazníci objednat svou Revolut kartu zdarma, a to prostřednictvím tohoto odkazu. Na odkazu se musít zaregistrovat a nabít si svůj Revolut účet minimálně částkou 300 Kč, platební karta vám následně bude doručena zdarma. Nabídka platí pouze pro nové uživatele Revolutu.

tisková zpráva
Diskuze ke článku
Jan Kraus
Google pay přestal podporovat Revolut karty. Je to asi jeden týden kdy přestaly fungovat bezkontaktní platby.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze