Asset 1Vše z veletrhu CES na jednom místě

Prodražilo vám máslo cukroví? Díky Android Pay ho můžete získat za 15 Kč

Prodražilo vám máslo cukroví? Díky Android Pay ho můžete získat za 15 Kč
  • Android Pay právě dnes slaví měsíc od spuštění v České republice
  • Společnost Mastercard si připravila speciální akci na levné máslo
  • Za 15 Kč lze v Máslomatu získat kostku za 15 Kč, stačí zaplatit pomocí Android Pay

Pokud chcete ušetřit a zároveň nemáte nic proti moderním službám, nabízí se možnost jak zakoupit máslo levněji. Ještě dnes, tedy 14. 12. lze v Praze zakoupit kostku másla od Madety (250 gramů) za 15 Kč, každý zájemce může získat až 3 kusy, celkem za 45 Kč. Hledáte háček? Jeden by tu byl...

Platit totiž musíte skrze službu Android Pay, kterou aktuálně podporují 4 banky: MONETA Money Bank, J&T Banka, Komerční banka a mBank. Pokud Android Pay máte, nebo si jej aktivujete u podporované banky, stačí se dostavit na Masarykovo nádraží v Praze, kde Máslomat stojí.

Automat na pražské Masarykovo nádraží umístila společnost Mastercard ve spolupráci s bankou MONETA, avšak nakoupit zde mohou i zákazníci zbylých 3 bank, které Android Pay podporují.

Aktuálně se u Máslomatu zastaví stovky lidí denně, ale ne každý má Android Pay nebo kartu Masetrcard od některé z bank, které tuto službu podporují. Průměrně 4 osoby z 5 udělají transakci. Minulý týden se prodalo průměrně 300 až 400 másel za den, v pondělí 11. 12. to bylo 750 kusů. Zhruba 90 % zákazníků tuto akci využívá na nákup 3 kusů, což je také maximální počet.

Marketingový manažer společnosti Mastercard dodává: „Jako podpora představení služby Android Pay na českém trhu nám tato akce samozřejmě velmi pomohla – stejně jako bance MONETA Money Bank, která má v rámci této akce komunikační exkluzivitu. Docházelo i k tomu, že si zákazníci běželi do nejbližší pobočky zařídit účet.“

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze