MONETA nabízí novým klientům 1 000 Kč za online zřízení běžného účtu Tom

1
MONETA nabízí novým klientům 1 000 Kč za online zřízení běžného účtu Tom
  • Vedení běžného účtu Tom je zdarma pro všechny a bez podmínek
  • Pro získání odměny stačí provést alespoň pět transakcí debetní kartou v kamenných obchodech nebo na internetu do konce měsíce, který následuje po měsíci založení účtu

Zřídit si běžný účet Tom s vedením zdarma pro všechny a bez podmínek plně online a získat za to lákavou odměnu jeden tisíc korun nabízí do konce dubna všem novým klientům MONETA Money Bank. Celý jednoduchý a zároveň bezpečný proces zřízení běžného účtu Tom přes oceňované mobilní bankovnictví Smart Banka nebo webové stránky www.moneta.cz zabere v průměru méně než 15 minut a probíhá plně online – bez jakéhokoliv papírování a bez chození do pobočky.

Zvládne to opravdu každý. Stačí být občanem České republiky starší 18 let, vyplnit osobní údaje, nafotit dva doklady totožnosti a formulář podepsat bezpečnostním kódem z příchozí esemesky. Pak stačí účet aktivovat platbou ve výši alespoň tří korun pomocí libovolné debetní karty či platebním příkazem z jiné banky. Od chvíle připsání částky na běžný účet Tom jej lze používat a již druhý pracovní den platit u bezkontaktních terminálů virtuální kartou v mobilním telefonu prostřednictvím Google Pay, než v dalších dnech přijde poštou plastová karta,“ popisuje Erik Howell, senior manažer Small Business & Transactional Banking MONETA Money Bank.

Mimořádná akce s odměnou 1 000 Kč pro nové klienty MONETA Money Bank, kteří si plně online zřídili běžný účet Tom, platí od 1. února 2019 do 30. dubna 2019. Pro získání odměny stačí provést alespoň pět transakcí debetní kartou v kamenných obchodech nebo na internetu do konce měsíce, který následuje po měsíci založení účtu. Další informace k akci jsou k dispozici na stránkách www.moneta.cz.

Vedení běžného účtu Tom je zdarma pro všechny a bez podmínek. Mezi jeho další výhody patří neomezený počet výběrů hotovosti zdarma z více než 650 bankomatů včetně 50 vkladomatů MONETA Money Bank a ze všech bankomatů v zahraničí. Zdarma jsou navíc všechny příchozí a odchozí úhrady. Klienti rovněž mohou bezkontaktně platit chytrým telefonem prostřednictvím Google Pay nebo chytrými hodinkami pomocí Garmin Pay či Fitbit Pay. Pro ovládání financí kdykoliv a odkudkoliv lze využít mobilní bankovnictví Smart Banka nebo internetové bankovnictví, případně navštívit některou z více než 200 kamenných poboček po celé zemi.

Diskuze ke článku
ANNE
Prosim opravte chybu v clanku,

Vedení běžného účtu Tom je zdarma pro všechny a bez podmínek

NENI pro vsechny, cizinci na to nemaji narok (ze by diskriminace?)

Dekuji

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze