near field má nový domov

MasterCard a Google spustí Android Pay ve Velké Británii

3
MasterCard a Google spustí Android Pay ve Velké Británii

Miliony britských držitelů platebních karet MasterCard a majitelů zařízení Android budu moci, podle oznámení společnosti Google, již brzy využít mobilní platební aplikaci Android Pay pro své nákupy a platby.

HSBC, Lloyds, MBNA a M&S Bank jsou, po úspěšném spuštění aplikace v září 2015 v USA, první bankami ve Velké Británii, které podporují platbu pomocí Android Pay.

Android Pay umožní majitelům kreditních, debetních, předplacených nebo byznysových karet MasterCard využívat jejich chytré telefony s kompatibilním systémem Android ke každodenním nákupům.

TIP! Lítačka na platební kartě, novinku testuje MasterCard v Jeseníku

Platba pomocí Android Pay je jednoduchá, bezpečná a spolehlivá, držitelům karet MasterCard stačí stáhnout aplikaci a nastavit účet. Při placení spotřebitel odemkne svůj chytrý telefon, který přidrží u platebního terminálu určeného pro bezkontaktní platby MasterCard, a platba je hotova. Bezpečnost digitálních plateb nastavila společnost MasterCard tak, aby uživatelé mohli platební systém využít kdekoliv a kdykoliv.

Platba u terminálu Platba v kavárně Paul GE Money Bank NFC platby

Aplikaci Android Pay mohou firmy a obchodníci velmi rychle a efektivně zavést do své platební sítě pomocí platformy Simplify Commerce a platební brány MasterCard Payment Gateway. S oběma platformami společnosti MasterCard se Google v USA a Velké Británii již spojil, a obchodníci všech velikostí tak mohou snadno a bezpečně přijímat digitální platbu od uživatelů OS Android.

„Bezpečnost a jednoduché ovládání je silnou stránkou naší technologie. Držitelé karet MasterCard se nemusí obávat každodenního používání digitálních karet," uvedl Mark Barnett, prezident MasterCard pro Velkou Británii a Irsko.

K aplikaci Android Pay se mohou také snadno a rychle připojit banky, které vydávají karty MasterCard a účastní se programu MasterCard Digital Enablement Express.

„Jsme potěšeni, že díky Android Pay můžeme zákazníkům MasterCard nabídnout jednoduchý a bezpečný způsob mobilních digitálních plateb. Již brzy budou lidé moci platit svými chytrými telefony Android na stovkách tisíc bezkontaktních platebních terminálů ve Velké Británii," řekl Pali Bhat, Senior Director produktového managementu, Google.

Diskuze ke článku
ANO
"Bezpečnost a ................. android":o)))) Jesteze to nedali do jedne vety:o)
Osobne povazuju za naprosto tristni, proc neni mozne proste NFC kartu nahrat softwarove do jakehokoliv telefonu, ktery ma NFC. Pak by snad bylo uplne jedno, jaky ma telefon nebo banku ....
LauraLag
My name is Jenny.
I trying to find job in model or cinema business.

If you have any offers for me, please contact me


Trying to fing job in model or cinema business a080_ab
free dating sites in usa without payment
local asian dating sites for free
cost of bumble dating app
100% completely free online dating services
plenty of fish dating site of free dating images westie love

https://amazongenie1.000webhostapp.com/10-best-space-heater-reviews-by-consumer-report-in-2019/

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze