Nový Smart Banking od UniCredit Bank přináší možnost skenování faktur

Nový Smart Banking od UniCredit Bank přináší možnost skenování faktur
  • UniCredit aktualizuje svoje mobilní bankovnictví
  • Vylepšuje design a přidává funkci „Skenuj a zaplať“
  • Klienti naskenují QR kód nebo složenku a aplikace se sama postará a vyplnění všech položek

Smart Banking UniCredit Bank dostal před létem nejen nový atraktivní vzhled, dočkal se i pár funkčních vylepšení. „Nasloucháme klientům a naše služby včetně mobilního Smart Bankingu neustále inovujeme, aby se pohodlně používal a šetřil klientům čas při obsluze financí. Díky funkci Skenuj a zaplať je například zdlouhavé vyplňování čísla účtu, kódu banky či variabilního symbolu minulostí. Stačí naskenovat QR kód či složenku a klienti mohou ušetřený čas věnovat důležitějším věcem,“ říká Jiří Daneš, ředitel Multi-Channel Banking, UniCredit Bank.

Další novinkou je přímý přístup do Smart Bankingu z aplikace U-šetřete, ve které klienti najdou zajímavé slevy ze slevového programu banky. Pokud o ně mají zájem, jednoduše je zakliknou a okamžitě nakupují levněji. Pohodlně, levně a diskrétně bez zbytečných slevových kupónů. Pro rychlou kontrolu zůstatku na účtu mohou uživatelé využít službu Fast Check, se kterou zjistí zůstatek bez přihlášení.

Nová verze Smart Bankingu UniCredit Bank je dostupná pro operační systémy Android a iOS, na Windows 10 Mobile se aktuálně nedostane. „Stávající klienti si aplikaci jednoduše zaktualizují. PIN kód, otisk do aplikace a klíč pro Online Banking zůstává stejný. Noví klienti si mohou Smart Banking stáhnout na našem webu, v Online Bankingu nebo přímo v obchodech s aplikacemi na jednotlivých mobilních platformách. S instalací jim rádi poradí a pomůžou i naši bankéři na nejbližší pobočce,“ dodává Jiří Daneš.

Zdroje: tisková zpráva

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze