EET pokladnu od O2 půjde jednoduše koupit na České poště

EET pokladnu od O2 půjde jednoduše koupit na České poště
29

Česká pošta ode dneška nabízí na prvních 128 pobočkách pokladny, které jsou nutné pro splnění povinností vyplývajících ze Zákona o elektronické evidenci tržeb. Do dvou týdnů bude možné pokladny O2 eKasa zakoupit na 500 poštách po celé České republice.

Na vybraných 28 pobočkách napříč republikou bude k až do začátku prosince k dispozici stánek se specialisty O2, kteří budou O2 eKasu předvádět a pomáhat zákazníkům s prvotním nastavením. Česká pošta má jednu z nejhustších pobočkových sítí v Evropě a je přirozené, že podnikatelům nabízí v rámci svého portfolia pokladny, které jim zajistí splnění povinností v rámci EET.

EET

„Od srpnového zahájení prodeje jsme prodali již tisíce pokladen. S blížícím se termínem spuštění EET je znát také větší zájem podnikatelů, denně prodáme stovky zařízení. Očekáváme, že zájem bude dál narůstat. Abychom byli schopni poptávce vyhovět, rozhodli jsme se naši distribuční síť rozšířit také o pobočky České pošty,“ popisuje Luboš Lukasík, jednatel eKasa s.r.o., dceřiné společnosti O2.

O2 nabízí jednotné řešení pro EET nazvané O2 eKasa vhodné pro všechny oblasti podnikání. Balení obsahuje vše, co obchodník k evidenci tržeb potřebuje, tedy dotykovou pokladnu se stojanem, tiskárnu na účtenky, platební terminál pro platby kartami s velmi výhodnou sazbou a SIM kartu pro datové připojení včetně datového tarifu. Navíc O2 nabízí také patnáctipalcový dotykový displej, mobilního číšníka, tiskárnu do kuchyně, čtečku čárových kódů, váhu a další příslušenství.

O2 nabízí podnikatelům řešení pro EET, které nezvýší jejich náklady. Základní balení eKasy nabízí O2 obchodníkům za 4 995 korun bez DPH. Tuto cenu však může získat většina podnikatelů celou zpět formou slevy na dani, kterou ministerstvo financí už v minulosti garantovalo. Standardní měsíční poplatek za správu eKasy, který je 499 korun bez DPH včetně datového tarifu, si většina podnikatelů sleví až na 0 korun díky přijímání platebních karet. Aby si podnikatelé mohli být jisti, že budou včas připraveni, měli by si řešení pořídit co nejdříve. O2 navíc podnikatelům garantuje, že jim poplatek začne účtovat až ve chvíli, kdy se EET spustí. Více informací najdete na webu operátora.

Zdroje: Tisková zpráva

Diskuze ke článku
Helena
koukala jsem se na internetu a nějak nevím kterou tu kasu si mám vybrat, chtěla bych nějakou se vším všudy, ale aby také mi i poradili a tak.. nevíte o něčem?
Jana
a máš velkoobchod nebo malobochod, či přenosný stánek nebo jak? od toho se to taky odvíjí... přece jenom je to pak důležité na náročnost pokladny... klidně ti pomůžu
Karel
Hlavně když si budete takovou pokladnu kupovat, tak si to pořádně nastudujte a pročtěte si co kde a jak, ať pak s tím nemáte nějaké zbytečné problémy?
Helena
nemám přenosný obchod :D prostě potřebuji kasu na pevnou prodejnu... jako obchod je velký... hodně věcí v něm máme... ale zase chci i tu pokladnu větší, ať na to dobře vidím

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze